Půjčovna lodí SAMBA

Informace pro vodáky, kteří se o Půjčovně lodí SAMBA chtějí dovědět více...

Chci OBJEDNAT lodě:

Objednat lodě na Sázavu

Objednat lodě na Otavu

Objednat lodě na Lužnici

Objednat lodě na Ohři

Objednat lodě na Moravu

Půjčovna lodí SAMBA - půjčujeme to nejlepší vodácké vybavení

Jaké půjčujeme vybavení?

Půjčovna lodí Samba půjčuje kompletní vodácké vybavení, které je potřeba pro turistiku na českých, slovenských nebo polských řekách. Půjčovna se specializuje na plastové kánoe SAMBA, které považujeme za nejlepší turistickou loď na dnešním vodáckém trhu. Půjčujeme však i rafty, nafukovací kánoe typu Baraka a samozřejmě i kajaky.

Pro případ brzkých jarních nebo pozdních podzimních vodáckých zážitků jsme nedávno naší nabídku vybavení rozšířili i o dlouhé neoprenové kalhoty s laclem, vodácké bundy a neoprenové boty.

Půjčujeme samozřejmě i pádla, abyste měli jak usměrňovat plavbu, plovací vesty, abyste se měli jak držet nad hladinou, a barely, abyste se mohli převléci do něčeho suchého. Pak máme k půjčení ještě další drobnosti, jako jsou helmy, ocelová lanka se zámečkem či přídavné sedačky.

Jsme tedy schopni poskytnout všem vodákům to nejlepší vodácké vybavení, dopravit ho na požadované místo vyplutí a na smluveném místě vylodění vše zase od našich vodáků převzít.

Také jsme vodáci, proto pokud něčemu nerozumíte, nejbote se svého půjčovňáka na cokoli k vodě zeptat, jistě vám rád odpoví a třeba si i pěkně pokecáte!

Ahoj na vodě!

Chcete vědět více o vybavení půjčovny lodí SAMBA?