Půjčovna lodí SAMBA

Informace pro vodáky, kteří se o Půjčovně lodí SAMBA chtějí dovědět více...

Chci OBJEDNAT lodě:

Objednat lodě na Sázavu

Objednat lodě na Otavu

Objednat lodě na Lužnici

Objednat lodě na Ohři

Objednat lodě na Moravu

Zájemci o zaměstnání - volná místa

Řidič na řece Sázavě

Hledáme řidiče do naší pohodové party půjčovny lodí Samba.
Tvojí náplní práce by byl převoz lodí a zavazadel, jejich výdej a sběr podél řeky Sázavy. Základnu máme v Českém Šternberku, kde Tě můžeme i ubytovat.

Potřebujeme, abys uměl dobře řídit automobil (sk. B, výhodou jsou sk. B+E a C a zkušenosti s řízením přívěsu), abys byl v dobré fyzické kondici, uměl tvrdě pracovat a byl příjemný na naše zákazníky.

Na oplátku nabízíme práci v pohodovém vodáckém kolektivu na čerstvém vzduchu, zajímavé finanční ohodnocení (1200-1800 Kč/den), možnost dlouhodobé spolupráce, ubytování v místě práce a další benefity.

Nabízíme práci na víkendy, prodloužené víkendy i celé týdny, a to od května až do září.

V případě zájmu zašli do konce dubna svůj strukturovaný životopis na Info@pujcovna-lodi.cz nebo nás kontaktuj na tel: 604 904 737.

Holka nebo kluk do kanclu v Českém Šternberku

Hledáme spolupracovníky do naší kanceláře půjčovny lodí Samba v Českém Šternberku.
Jedná se o práci kancelářského typu (vyřizování objednávek a dotazů), okořeněnou pohybem venku (výdej a sběr lodí).

Nabízíme dohodu o provedení práce na minimálně měsíc (brigádníky do kanclu potřebujeme od května do září), práci na 6 dní v týdnu (po dohodě lze upravit) za zajímavé peníze (od 1200 Kč/den). Máme pohodový kolektiv, poskytujeme ubytování, zapůjčení lodí zdarma a další benefity.

Potřebujeme, abys uměl/a pracovat s počítačem, měl/a výdrž, byl/a zodpovědná a pozitivně naladěná. Občas budeš potřebovat velkou dávku trpělivosti při komunikaci se zákazníkem nebo zapojit své svaly při tahání lodí. Řidičský průkaz sk. B výhodou, ale není nutný.

V případě zájmu zašli do konce dubna svůj strukturovaný životopis na Info@pujcovna-lodi.cz nebo nás kontaktuj na tel: 604 904 737.