Půjčovna lodí SAMBA

Informace pro vodáky, kteří se o Půjčovně lodí SAMBA chtějí dovědět více...

Chci OBJEDNAT lodě:

Objednat lodě na Sázavu

Objednat lodě na Otavu

Objednat lodě na Lužnici

Objednat lodě na Ohři

Objednat lodě na Moravu

Plastová Kánoe Samba - rodinná

rodinná kánoe SAMBA pro 3-4 vodáky od firmy železný

Kánoe SAMBA od firmy ŽELEZNÝ je v podstatě stejná jako ta dvojmístná, ovšem s jedním až dvěma místy navíc. Tato kánoe je o poznání delší a rovněž těžší. Pokud ale vyrážíte na vodu s rodinou a nechcete si brát ten velký raft, SAMBA pro 3 je ideálním řešením.

Uprostřed lodi je totiž ještě jedna široká sedačka navíc, na které se pohodlně usadí i dvě menší děti (cca do 10 let) vedle sebe. Pro případ, že děti již odrostly a na prostřední sedačku se obě nevejdou, ale ještě nemohou kormidlovat vlastní kánoi, můžeme vám za malý připlatek do lodi vsadit ještě čtvrtou sedačku. Z lodě se pak již stává menší ledoborec, ale jede pořád krásně.

Na rodinné kánoi SAMBA však nedoporučujeme jezdit v počtu 4 dospělých, sice by se do kánoe bezproblémů vešli, avšak loď by už byla jednak vratší a jednak je mnohem pohodlnější si v tomto počtu vodáků užívat řeku každý ve vlatní dvoumístné kánoi.

Další důležitou věcí je, že v případě, kdy na lodi jede pasažér na čtvrté sedačce, se do lodi již pohodlně nevejde barel. Je pak lepší přivést si na vodu vlatní loďák, který strčíte do špičky lodi a nebo si prostě nebrat na vodu tolik zbytečností :-)

2 děti se pohodlně v rodinné sambě usadí na prostřední lavici

Parametry rodinné kánoe SAMBA

Délka lodi: 5,2 m
Šířka lodi: 89 cm
Hmotnost lodi: 44 kg
Nostnost: min: 380 kg
Počet míst k sezení: 3 až 4 místa

Výhody kánoe SAMBA

Výhody rodinné kánoe SAMBA jsou téměř totožné s těmi, které uvádíme u kánoe SAMBA - C2, proto je nebudeme kopírovat, ale přečtěte si je tam :-)

Jediné co snad stojí za zmínku je, že výhodu tvoří možnost přidání další sedačky pro čtvrtého vodáka a rovněž to, že delší SAMBA lépe drží směr, nevýhodou je větší váha. Pokud jsi táta, co chce vzít dvě malá "děcka" na vodu, sám se celkem nadřeš...To by byla lepší dvoumístná SAMBA.

Pokud se chcete dovědět o jízdních vlastnostech Samby víc, přečtěte si recenzi kánoe na HoryDoly..cz