Půjčovna lodí SAMBA

Informace pro vodáky, kteří se o Půjčovně lodí SAMBA chtějí dovědět více...

Chci OBJEDNAT lodě:

Objednat lodě na Sázavu

Objednat lodě na Otavu

Objednat lodě na Lužnici

Objednat lodě na Ohři

Objednat lodě na Moravu

Kdo jsme - naši půjčovňáci

Jsme především parta vodáků, kteří do toho uměj hrábnout. Ráno brzy vstanem a vletíme do práce. V tu chvíli má každej z nás hlavu kolem, protože práce je opravdu hodně. Spoustu věcí k zapamatování, fyzická makačka s loděma, kontakt s lidma...prostě přes den si libujeme v náročnosti. Večer po práci už taky máme dost, sejdeme se na půjčovně a pokecáme, nějaké to pití a kytarování, zase se nám rozsvítí očíčka :-), rychle na kutě a ráno znovu. Pokud zbyde po práci čas projet se na longboardu, natáhnout slacklinu, projít se se psy, zacvičit si pozdrav slunci na paddleboardu nebo pocvičit eskymáky před půjčovnou...paráda...

Každý den se o vás v sezóně stará někdo z těchto lidí, všechno jsou to sympaťáci, kteří ví, jak na to :-) Kdybyste měli jakoukoli otázku k vodě, lodím, vodáckému vybavení, neváhejte se jich zeptat! Rádi a ochotně vysvětlí, poradí, zařídí... jsou to totiž vodáci.

 

Honza Holub - Spolumajitel Půjčovny lodí SAMBA - náš velkej Šéf

Jenda

Spolumajitel Půjčovny lodí SAMBA, náš velkej Šéf, pohodář, kytarista, vodák od narození, lyžař, cestovatel, busař a nově i manžel a otec, prostě Honza. Cokoli je rozbité, tak to opraví, hlavně auta, lodě, věci...

 

Anička Holubová - Spolumajitelka půjčovny lodí SAMBA - naše velká šéfka

Anička

Spolumajitelka Půjčovny lodí SAMBA, vodačka, cestovatelka, panička své psí smečky, matfyzačka a nově manželka a hlavně matka :-) Anička ví o půjčovně všecko a co neví, to si spočítá, nebo odvodí :-)

 

Simba - ten nic nevlastní kromě modrýho Busíka, ale to mu stačí

Simba

Simba je půjčovňák, plánuje kdo kam kdy co a čím odveze, spravuje weby a systém, ale když je čas, taky si rád zanakládá lodě na vozejk. Má svého Busíka, dready, Máju a Sherpu a to mu úplně stačí (stejně by nic jinýho už nestíhal :-)

 

Eliška - Šéfka kanclu, pokud zavoláte, zvedne to Eliška (teda pokud zrovna nemá plné ruce práce)

Eliška

Eliška je šéfka kanclu, řeší vaše objednávky, odpovídá na maily, všecko si pamatuje a stará se o Džuzbátora :-) Má moc ráda oslíky, zvláště oslátka. Jo a taky ráda pije dobrej čaj.

 

Džuzbátor - Šéf všech půjčovňáků teréňáků, vždycky má to největší auto a ten největší vlek

Džuzba

Džuzbátor je šéf teréňáků, jednoduše proto, že je nejlepší! Jezdí s tím největším autem a s největším vozejkem a nakládá lodě 2x rychleji než ostatní... Mno jo, naše posila z Moravy, nedáme na něj dopustit... Krom toho taky umí "zednickó", parádně točit prasata a monstrozně pít pivo...

 

Sojka - Spolumajitelka půjčovny na Lužnici - na Lužnici dělá všecko to, na co Kubajs už nestačí

Sojka

Sojka společně s Kubajsem vede půjčovnu na Lužnici, až teda pojedete tam, určitě se potkáte. Cestovatelka se zájmem o východ jako je Indie, Tibet... Umí žonglovat a možná se za poslední dobu naučila i pár sprostejch slov :-) Co? Sojko?

 

Kubajs - Spolumajitel půjčovny na Lužnici - Kubajs umí a dělá prostě všecko

Kubajs

Spolumajitel půjčovny lodí SAMBA na Lužnici - a teď by stačilo, kdybych napsal: Kuba - práce všeho druhu. Kubajs umí a dělá všecko, rád se prohání ve svém busíku po světě a všemožně ho vylepšuje, teda když má čas, protože věčně někde maká. Kdybyste projížděli Kolínem, můžete ho navštívit v jeho parádním Hausbótu. Jo a taky je to námořník, záchranář a jeskyňář, aby bylo jasno.

 

Kémo - Půjčovňák brutál teréňák - Kemo řeší problémy :-)

Kemo

Chlap jako hora s hromadou svalů vám všechny lodě naloží bez mrknutí oka. Při čekání na výpůjčky posiluje a krátí si tak dlouhé chvíle. Ale nenechte se zmást. Ačkoliv vypadá jako drsňák, když se na vás usměje, srdíčko vám roztaje. Má rád pivečko, kávičku s doutníčkem a nečekaně dobře zpívá! :)

 

George - Půjčovňák teréňák

George

George, klidnej a pohodovej týpek, kterej vám vydá/sebere lodě. Rád lyžuje, (horo)leze, longboarduje, slacklinuje, točí a vytváří videa... Hafo toho umí a hlavně to umí naučit i další.

 

Cíba - Půjčovňák teréňák

Cíba

Další půjčovňák teréňák je Cíba. Je to kus chlapa, kterej naloží vlek loděma v mžiku a ještě se na vás bude sympaticky usmívat. Když zrovna nepůjčuje lodě, jezdí v létě po kopcích na kole a v zimě učí lyžovat.

 

Vojta - teréňák

Vojtíno

Vojtíno je teréňák půjčovňák, který vydává a sbírá lodě podél Sázavy. Kdysi hrál hokej, ale teď by se chtěl naučit hrát na kytaru, aby mohl svoji Lůce hrát romantický písničky na Zélandu.

 

Andy - naše ozdoba kanclíku

Andy

Andy je půjčovňačka v kanclu. Když přijde velká výpůjčka s hodně loděma, Andy je na dvorečku vydá. Je to holka rázná, která ale nešetří úsměvama. Když neřeší objednávky v Sambě, provází lidi na hradech, protože má moc ráda historii.

 

Kristýnka - pohodička v kanclíku

Týnka

Kristýnka je holka v kanclu. Taky zvedá telefony a vyřizuje objednávky. Na všechny je hrozně milá a umí to nejlepší vodácké ,Ahóóój!´ na celé Sázavě. 

 

Lucka

Lucka

Lůca zvedá telefony, vyřizuje maily a spoustu dalších věcí v kanclíku. Má ráda Vojtína, hermelíny, koaly a cestování. Taky nám na rok odjíždí na Nový Zéland, ale prý se nemáme ničeho bát, protože se za rok zase do Samby vrátí. 

 

Zbýňa - Půjčovňák teréňák, spíš však povoďák - vodák tělem i duší

Zbýňa

Vodák tělem i duší. Celé léto tráví na vodě, kouří šíšu a pije pivko. Má rád krásné ženy, víno a zpěv. V půjčovně je teda spíš jen občas, protože na jednom místě dlouho nevydrží. Se Zbýňou je sranda, jeďte s ním na vodu a poznáte sami. 

 

Tomáš 1* - Zkušený, nyní spíše občasný půjčovňák teréňák

Tomáš 1*

Označení Tomášů číslovkami je pouze náhodné, nehledejte v tom žádnou předpojatost. Nicméně ta hvězdička za jedničkou je skutečně za zásluhy. Tom je zkušený půjčovňák operující v terénu. Dnes nám jezdí už jen spíše občas vypomoci a na cestu z Týniště si bere svou věrnou dvoukolou společnici.

 

Honza - Půjčovňák teréňák

Honza

Honza Motejl je skvělej kajakář, kterej nepromarní žádnou šanci se na divokou vodu dostat. V létě vždycky tak měsíc tráví v Norsku na řekách, u kterejch byste se báli i umejt ruce, natož je sjíždět... Když má čas a není zrovna na vodě, pomůže nám občas v půjčovně.

 

Óčko - Půjčovňák teréňák

Óčko

Óčko je v dobrém smyslu úplnej blázen. Pokud budete mít to štěstí, že vám bude půjčovat lodě on, zaručeně se u to všichni parádně pobavíte. Óčkovi padaj vtípky od pusy jak pečený holuby. Má rád svou pohodičku.

 

Adam

Adam je kamarád Honzy Motejla a taky výbornej kajakář. Adam má svůj specifický smysl pro humor a vkus na auta a párkrát za sezonu se uvolí přijet půjčovat naše lodě.

 

Mája - pracuje v kanclu a půjčuje lodě v Českém Šternberku

Mája

Mája je půjčovňačka v kanclu, nebo na dvorečku ve Šternberku. Má ráda divadlo, študýrovala ho, pracuje v něm a hlavně se v něm dobře vyzná. Ráda jezdí rychle autem, takže když je potřeba někam něco rychle dovézt, za volant nasedá Mája :-) Prostě proklatě nebezpečná holka...

 

Adélka - ta dělá v kanclu, takže si s vámi pravděpodobně popovídá, pokud zavoláte do půjčovny

Adélka

Adélka je holka od vody, konec konců co ji zbývalo, má to v rodině. Adélka je kajakářka, ráda říká slova jako: "jezíček", "smrťáček", "vlnky" a "lodičky", tak se nenechte zmást, až s ní budete mluvit po telefonu, nebo vám bude vydávat "kánojky", je to drsná kajakářka, že jo, Ádo!

 

Pája - Půjčovňačka z kanclu se kterou často telefonujete

Pája

Pája nám občas vypomáhá v kanclu, přinese vždy něco dobrého na zub a dobrou náladu. Mladá dobrá vodačka, která se ráda projede i na laminátce s dřevěným pádlem v ruce. Pokud na ni narazíte, budete si jistě libovat, jak vám ochotně se vším poradila.

 

Tomáš 2 - to je půjčovňák teréňák, takže ten co vám lodě přiveze...

Tomáš 2

Půjčovňák teréňák. Rád si nechává provětrat svou hřívu na svém Čopru bejby :-) Taky si koupil Busíka, čímž rozšířil naše řady o další skvostný kus. Vyznavač hlasité hudby v autě a náruživý kuřák šíši.

 

Zpět nahoru...